Myjnia ręczna Mokotów

Obok Galerii Mokotów przy Al. Wilanowskiej 371 w Warszawie powita kierowców myjnia ręczna o wyrazistej nazwie „Żółta Myjnia”.

Wosk koloryzujący

Najtańsze zwykłe mycie auta będzie tam kosztować od 35 złotych (w tym auta kombi). Myjnia oferuje wosk koloryzujący i teflonowanie, a także mnóstwo usług dodatkowych, jak ręczne mycie silnika (na ryzyko kierowcy). Myjnia ręczna na Mokotowie posiada również możliwość napełnienia klimatyzacji, a także myjnię automatyczną tekstylną, która kosztuje od 25 złotych.

Rezerwacje telefoniczne

Z kolei przy Galerii Panorama, również na Mokotowie znajduje się firma Allandmax, będąca myjnią ręczną, w której najlepiej rezerwować sobie termin wcześniej telefonicznie. Tu najtańsze, zwykłe mycie samochodu odbywa się w cenie od 35 złotych.

W przypadku kompleksowego sprzątania wnętrza wraz z bagażnikiem, progami i deską rozdzielczą, cena usługi wyniesie od 50zł.

Farbowanie tapicerki

Myjnia posiada w ofercie również farbowanie tapicerki skórzanej w cenie od 200złotych, a także renowację lakieru. Koszt tej usługi zaczyna się od 800 złotych.

Na Mokotowie, na ulicy Wałbrzyskiej 4 znajduje się myjnia ręczna polecana na forach internetowych. Myjnia istnieje od 1992 roku i umyć tam samochód można już od 20 złotych. Myjnia posiada w ofercie również Mobilną Myjnię Parową, która dojedzie tam, gdzie klient sobie zażyczy i przeprowadzi całą usługę w wybranym miejscu.

Myjnia ręczna MokotówMyjnia ręczna czynna jest od poniedziałku do soboty. W dni robocze do godziny 19, w soboty do 15.

Można trafić na kolejki, więc warto umówić się wcześniej telefonicznie.

Czynna przez cały tydzień

Przez siedem dni w tygodniu można odwiedzać myjnię ręczną na ulicy Racławickiej 9 o nazwie „Super Błysk”. Myjnia zarówno ręczna jak i automatyczna, można tam umyć również silnik, wypolerować tapicerkę i odkurzyć wnętrze.

Firma AutoBłysk to myjnia ręczna  z czterema oddziałami w Warszawie. Jeden z nich znajduje się w dzielnicy Mokotów, a konkretnie przy ulicy Wołoskiej 22. Zwykłe, najtańsze mycie w tej myjni będzie nas kosztowało od 25 złotych.

Rezerwacja online

Myjnia posiada opcję rezerwacji online, gdzie po wpisaniu wybranej przez siebie daty, godziny i adresu odbioru/odstawienia auta, wystarczy potwierdzić rezerwację telefonicznie. Myjnia nie realizuje niepotwierdzonych zamówień, dlatego nie wolno zapomnieć o podaniu do siebie telefonu kontaktowego.

Jeśli właściciel auta zamówi usługę nr 5 z cennika (czyli mycie zewnętrzne, wewnętrzne oraz woskowanie lakieru w cenie od 80 złotych), ta tzw. usługa „door to door” nie jest dodatkowo płatna.

[Głosów:2    Średnia:1/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ