Salon Audi

W Polsce można znaleźć około dwudziestu salonów audi. W każdym województwie, jest przynajmniej jeden taki punkt. Niektóre z nich posiadają również sprzedaż flotową, własny serwis.

Trójmiasto i północ kraju

Na północy Polski warto udać się do Trójmiasta, gdzie zarówno w Gdyni na ulicy Łużyckiej, jak i w Gdańsku na ulicy Lubowidzkiej 44 mieszczą się salony audi.

Na Mazurach warto odwiedzić w tym celu Olsztyn, a konkretnie ulicę Rataja 15. Mieści się tam salon Auto Wimar Warmia, posiadający w swojej ofercie samochody marki audi.

W Białystoku piękny salon audi znajdziemy na ulicy Wysockiego 65. W Toruniu salon audi znajdziemy na ulicy Sieradzkiej 4, a w Bydgoszczy salon Konarzewski z siedzibą na ulicy Nowotoruńskiej 15.

Centrum

W Poznaniu można wybierać między dwoma punktami. Pierwszy mieści się na ulicy Krzywoustego 70, jest to Porsche Poznań Franowo, natomiast drugi to Krotoski- Cichy na ulicy Poznańskiej 33. Oba punkty zajmują się sprzedażą flotową, a także posiadają serwis.

Salon Audi Na południe od Poznania, w Lubinie mieści się siedziba firmy Świtoń- Paczkowski na ulicy Skłodowskiej -Curie 97d. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, a także w soboty w godzinach 8:00-14:00.

Jadąc dalej, trafimy do Wrocławia, gdzie znajduje się Audi Centrum Wrocław na ulicy Karkonoskiej 47. Ten salon audi zajmuje się również sprzedażą flotową. Salon ma również dział samochodów używanych, a także serwis i dział blacharsko-lakierniczy.

Bliżej centrum kraju, w Kaliszu na ulicy Al. Wojska Polskiego 5 jest salon audi Ignaszak.

W Łodzi znajdują się dwa salony audi, pod znanymi już markami Krotoski- Cichy na ulicy Niciarnianej 51/53, oraz Audi Centrum Łódź pod adresem al. W. Bartoszewskiego 13.

Południe Polski

Opole to salon audi Lellek na ulicy Opolskiej 2c. Salon posiada również stację kontroli pojazdów.

Salon audi Krotoski- Cichy znajduje się również w Częstochowie na ulicy Makuszynskiego 74/76.

W Gliwicach mamy Audi Centrum na ulicy Portowej 2, a w Katowicach Noma 2 na ulicy Kościuszki 328.  Całkiem niedaleko, bo w Sosnowcu jest równieć salon audi Porsche Sosnowiec na ulicy Jabłoniowej 2a.

W Bielsku- Białej znajdziemy Inter-Welm na ulicy Sarni Stok 1, a w Krakowie Auto Special na ulicy Różańskiego 28-30. Oba punkty to salony audi.

Również salon audi znajdziemy w Rzeszowie, na południu kraju. Tu punkt ma swoją siedzibę przy ulicy Lubelskiej 50c.

Ostatnim punktem na mapie salonów audi jest Autohaus Otto w Lublinie – Świdniku na ulicy Piaseckiej 16.

 

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ