Auto komis Sosnowiec

W Sosnowcu znaleźć można około dziesięć auto komisów z ofertą aut w różnym stanie, wieku czy przebiegu.

Szeroka oferta przeróżnych modeli

Największą ofertę obecnie posiada ten na ulicy Jędryczki, mając w ofercie ponad 70 aut. Najtańszą ofertą jest szesnastoletnie Opel Agila 1.2 w benzynie o wartości 5 900 złotych, natomiast najdroższy samochód to Skoda Octavia III 1.6 TDI w dieslu o wartości 46 000 złotych.

Poza tym znajdziemy tam marki takie jak Ford, Honda, BMW, Citroen, kilka Mercedesów, Opli, itp. Najmniejszy wybór będą mieli wielbiciele samochodów z instalacją gazową, bo auto komis posiada zaledwie kilka takich sztuk.

Na większy portfel

Zdecydowanie droższe auta, ale też zaledwie jednoroczne proponuje swoim klientom Auto komis Youngcars Premium na ulicy Gen. Grota-Roweckiego. Tu ceny windują się mocno w górę, nie schodząc poniżej osiemdziesięciu tysięcy złotych.

Wiele z tych aut ma przedłużoną gwarancję i naprawdę niski przebieg. Nie licząc karawanów potrzebowych o przebiegu zaledwie tysiąc kilometrów, wart uwagi jest mercedes-benz  coupe 4Matic z 2017 roku o przebiegu 3200 kilometrów.

Ten auto komis posiada wiele BMW czy Mercedesów, kilka Audi, a nawet Bentley’a.

Na mniejszy portfel

W auto komisie na ulicy Stawowej znajdują się używane, znacznie tańsze samochody klasy średniej. W przedziale cenowym od 24 do 63 tysięcy złotych znajduje się wiele fordów, kilka volvo, opli czy suzuki. Auta są dość młodziutkie, bo wszystkie powyżej rocznika 2010, a nawet zeszłoroczne.

Auto komis SosnowiecCztery kółka do jeżdżenia

Dysponując budżetem do dziecięciu tysięcy maksymalnie warto udać się na ulicę Orląt Lwowskich do auto komisu Quatro. Wśród 39 ogłoszeń przynajmniej pięć spokojnie mieści w takiej granicy cenowej, a i pozostałe (poza BMW) nie szaleją z cyferkami.

Najtańszy jest tu piętnastoletni ford mondeo III z silnikiem diesla.

Auto komis zajmuje się również sprowadzaniem samochodów z Niemiec.

Sprzedaż własnego auta w komisie

Praktycznie każdy auto komis w Sosnowcu skupuje auta od zwykłych użytkowników.  Do wyceny wystarczy podać telefonicznie lub w formularzach na stronie komisów markę, model i rocznik pojazdu. Jeśli ktoś zostawi tam również numer do siebie, może liczyć na telefon zwrotny z ofertą zakupu.

Wymiana zamiast gotówki

Istniejąca na rynku od dziesięciu lat firma Auto import Gabi z ulicy Starowiejskiej w Sosnowcu oferuje poza standardowym kupnem czy sprzedażą, również wymianę. Można zostawić samochód w rozliczeniu za inne auto, a kupując inne u nich, dostać za własne większą ofertę.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ