Volkswagen

W naszym kraju leasing wciąż kojarzy się z rozwiązaniem zarezerwowanym wyłącznie dla firm, które wykorzystują tę formę zakupu do optymalizacji podatkowej. Jednak wbrew powszechnym opiniom z tej formy finansowania mogą skorzystać również osoby prywatne, które dzięki niej mogą pozwolić sobie na pojazd, który byłby dla nich nieosiągalny przy standardowym kredytowaniu. W ramach leasingu osobistego można znaleźć m.in. atrakcyjne modele VW.

Twój nowy Volkswagen w zasięgu ręki!

W Polsce samochody niemieckiego producenta cieszą się wyjątkową opinią. Cenione są za ekonomię, niezawodność i ponadprzeciętną funkcjonalność. Większość mechaników bez problemu radzi sobie z ich serwisowaniem i naprawami, a szeroka gama modeli w portfolio marki pozwala każdemu na znalezienie optymalnego rozwiązania. Począwszy od miejskiego UP!, który zmieści się w każdym zakamarku i jest stworzony do jazdy po ciasnych ulicach, poprzez kompaktowego Golfa i spokrewnioną z nim Jettę, aż po wygodnego Passata i luksusowego Tiguana – każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrymi opiniami cieszy się również dostawczy Caddy, który często stawiany jest za wzór ergonomii, pozwalając osobom prowadzącym niewielkie biznesy na wyciągnięcie maksimum ze swojego auta.

Z racji na wysoką jakość i wykorzystane wysokojakościowe materiały, a także zaawansowanie technologiczne, wiele modeli Volkswagena leżało dotychczas ciut powyżej możliwości polskiego konsumenta, który musiał decydować się na tańsze, ale niższej jakości produkty konkurencji. Na szczęście ta sytuacja uległa zmianie, a nowoczesne oferty obejmujące VW leasing pozwalają na obniżenie miesięcznej raty kredytu, przez co nawet osoby o nieco niższych dochodach mogą sobie pozwolić na samochód tej marki.  Niektóre pojazdy dostępne są nawet w formule abonamentowej, dzięki czemu znika konieczność podpisywania długoletnich zobowiązań, a z dalszego opłacania samochodu można w każdej chwili zrezygnować.

Dlaczego miałbyś nie skorzystać?

Nowe Volkswageny są nie tylko piękne i nowoczesne. To również wysoki poziom bezpieczeństwa, zapewniany przez liczne systemy elektroniczne i ekologiczne jednostki napędowe o zredukowanym wpływie na środowisko naturalne. Nic dziwnego, że nie tylko w Polsce, ale na całym świecie te niemieckie auta cieszą się takim uznaniem. Dziś może o tym przekonać się niemal każdy – biorąc w leasing lub abonament nowego Volkswagena i testując go w praktyce. Dołącz to milionów użytkowników i daj się zaskoczyć tym, jak bardzo dopracowane są to samochody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ