skup aut Warszawa

Bum na samochody używane z Niemiec minął bezpowrotnie. W wyniku tych kilku lat intensywnego importu samochodów rynek motoryzacyjny w Polsce gwałtownie się zmienił. W dzisiejszych czasach potencjalni klienci chcą kupować samochody stosunkowo młode i bezawaryjne. Co w takim wypadku możemy zrobić ze starszymi używanymi pojazdami?

Auto skup Warszawa kupuje auta od ręki!

W Internecie znaleźć można coraz więcej ogłoszeń lokalnych aut skupów. Przykładowo wpisując skup aut Warszawa zobaczyć można dziesiątki firm zajmujących się całodobowym skupem samochodów używanych.

Sprzedasz samochodu nie należy do miłych i interesujących zajęć. Wymagający klient ma do wybory setki samochodów używanych wszystkich marek. W przypadku, jeśli zaoferujemy niską cenę, potencjalni klienci będą dzwonić i pisać, jednak nie chodzi nam żeby sprzedać nasze auto tanio – prawda?

Dlatego warto skorzystać z oferty skupu samochodów takich jak ten https://skupaut.waw.pl/ i poznać realna wartość naszego samochodu, na jaką wycenia go człowiek znający się na motoryzacji.

Darmowa wycena i dojazd dla klientów z Warszawy

Najczęściej, gdy coś jest za darmo musi być gdzieś haczyk. W przypadku skupów aut używanych konkurencja jest tak duża, że właściciele skupów poszli krok w stronę klienta oferując darmową wycenę i dojazd dla swoich klientów.

Darmowa wycena samochodu daje nam możliwość poznania realnej wartości pojazdu oraz jego szybkiego spieniężenia. W większości skupów całą transakcję można zakończyć jednego dnia. Wystarczy telefon do pracownika skupu, aby poznać przybliżoną cenę za pojazd. Podczas oględzin samochodu następuje weryfikacja danych, jakie klient podał przez telefon, spisanie umowy i uścisk dłoni, jako symbol ubitego interesu.

auto skup

Wybierając skup aut sprawdź opinie!

Jak w każdej branży tak w skupach aut można trafić na nieuczciwych handlarzy samochodami. Próby kupna samochodu za bezcen, wymyślanie wad to tylko niektóre z zagrań, jakie stosują osoby, które chcą kupić twoje auto po zaniżonej stawce. Dlatego przed sprzedażą auta warto samemu sprawdzić rynkową wartość pojazdu i poniżej pewnej granicy zrezygnować z dalszych negocjacji.

Rozglądając się za odpowiednim skupem można również sprawdzić opinie w Internecie. Do dyspozycjo mamy portale jak opineo, opinie Google moja firma a także te w portalach społecznościowych. Analizując opinie u skuach aut masz pewność, że nie trafisz na handlarza, który będzie chciał kupić twoje auto po zaniżonej stawce, aby zarobić jak najwięcej.

skup aut używanych

Ile płacą skupy aut w Warszawie?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależne jest od modelu, rocznika stanu technicznego oraz lakierniczego pojazdu. Jeśli twój pojazd jest w dobrej kondycji możesz spodziewać się otrzymasz około 80% jego rynkowej wartości. W przypadku, jeśli posiada skazy na lakierze lub defekty mechaniczne liczyć trzeba, że otrzymana wycena będzie niższa o koszt naprawy pojazdu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ